Jūsų Krepšelis

Apie mus

 

 

 

 

Esu Daiva, prekės ženklo "Daivužė" įkūrėja. Dėkoju gyvenimui, kad darau tai, kas miela mano prigimčiai ir džiaugiuosi tuo, kad turiu didelį ratą mylimų klienčių. Dėkoju už jūsų padėkas ir laiškus, kurie skatina dar labiau stengtis ir įkvėpia kūrybiniam darbui. Kiekviena moteris yra unikali, todėl noriu jus taip pat įkvėpti ir sukurti stilingus drabužius, kurie pabrėžtų kiekvienos moters individualumą bei moterišką graciją, tuo pačiu išlaikant patogumo jausmą. Kurkime kartu!

VEIKLA

 
2011m. pradėjęs gyvuoti "Daivužė" prekinis ženklas, skirtas lietuvišką madą, patogumą bei išskirtinį dizainą mėgstančioms moterims. Plečiantis klientų skaičiui, "Daivužė" 2013m. įkūrė internetinę parduotuvę www.daivuze.lt. Tačiau mūsų ženklas neapsiriboja tik internetine prekyba, "Daivužė" taip pat dalyvauja įvairiose mugėse bei didžiosiose parodose, kaip:
'Baltic Fashion & Textile Riga'
'Baltic Fashion & Textile Vilnius'
'Moters Pasaulis'
'Expo Aukštaitija'
'Design for life'
ir kt.

 
 
 

TIKSLAI

 

LIETUVIŠKAS IŠSKIRTINUMAS

Visa "Daivužė" produkcija nuo idėjos atsiradimo iki paskutinės siūlės yra kuriama ir gaminama Lietuvoje.

 

KOKYBĖ

Mūsų drabužiai yra kruopščiai kuriami ypatingą dėmesį skiriant pasiuvimo kokybei bei parenkamai medžiagai.

 

NATŪRALUMAS

Vasarinės kolekcijos drabužiai siuvami iš natūralaus lininio audinio. Kitoms kolekcijoms renkamės taip pat natūralias medžiagas, kaip vilną, medvilnę, viskozę.

 

UNIKALUMAS

"Daivužė" siūlo drabužių asortimentą, leidžiantį moterims jaustis patogiai ir stilingai, bei išlaikyti moteriškumą ir eleganciją.

 

 

 

Tikimės, kad mūsų kuriami drabužiai, taps jūsų individualumo išraiška!